دانستنی ها

میز مدیریتی مناسب محیط اداری شما

میز مدیریتی

میز مدیریتی مناسب محیط اداری شما خرید با کیفیت عالی و قیمت مناسب از تولید کننده مبل وصندلی سیلا در بازار تهران امکان پذیر میباشد. میز مدیریتی از لوکس ترین ملزومات هر سازمان و اداره به شمار میرود. امروزه استفاده از میزهای اداری متفاوت به امر رایجی در هر شرکت و سازمانی تبدیل شده است. میزهای اداری بنابر کاربردی که ازشان انتظار میرود طراحی می شوند تا بتوانند بهترین عملکرد را برای کاربرانشان به نمایش بگذارند. در این بین میزهای مدیریتی و میز کنفرانس از اهمیت بیشتری برخوردارند. این میزها تنها به تعداد مدیران ادارات تهیه میشوند، به همین خاطر در انتخاب آن ها گزینه های دیگری به جز قیمت را ملاک برتری قرار میدهند.
فضای اتاق مدیریتی در هر شرکتی باید زیباترین محیط آن شرکت می باشد. معمولاً در این اتاق ها شاهد مبلمان اداری و مهمان شیک، صندلی مدیریتی و دکوراسیونی جذاب و دلپذیر هستیم. انتخاب یک میز مدیریتی مناسب میتواند تمام آن چیزی باشد که اتاق مدیران به آن احتیاج دارد.
در ادامه شرکت سیلا قصد دارد مهم ترین نکاتی که در انتخاب میز مدیریتی تاثیرگذار هستند را برای شما بازگو کند. پس با ما تا انتهای مطلب همراه باشید.

فروش میز مدیریتی شیک

اندازه و سایز میز مدیریتی

میزهای مدیریتی با داشتن ابعادی بزرگتر از میزهای کارشناسی به یکی از بزرگترین میزهای اداری تبدیل شده اند. بزرگ بودن اندازه و سایز این میزها به دلیل قرار گرفتن وسایل متفاوت بر روی آنهاست از جمله رایانه، لوگو و نشان شرکت، تقویم و کاتالوگ و لوازم پذیرایی میباشد. از طرفی دیگر این میزها مناسب ترین گزینه برای صندلی مدیریتی گردون به حساب می آیند. ارتفاع استاندارد میزهای مدیریتی سبب میشود تا بدن مدیران نیز در حالتی مناسب قرار بگیرد و فشاری به آن وارد نشود.
یک نکته مهم در انتخاب میز مدیریتی توجه داشتن به ابعاد اتاق میباشد. این میزها باید در تناسب با اتاق انتخاب شوند تا نسبت به فضای اتاق کوچکتر یا بزرگتر نباشند.

ارتفاع میز مدیریتی

گرچه امروزه شاهد انواع میزهای مدیریتی می باشیم، اما میز مدیریتی ای خوب است که دارای ارتفاع استاندارد باشد. کوتاه یا بلند بودن میز مدیریتی سبب میشود تا افراد در حالتی نامناسبی با میز قرار بگیرند و بر روی خم شوند و به مرور دچار مشکلات جسمانی شوند. اما ارتفاع استاندارد موجب میشود تا امکان دسترسی مدیر از صندلی اداری به وسایل روی میز راحت و بدون دردسر باشد.
به طور کلی میزی دارای ارتفاع استاندارد میباشد که حالت قرارگیری دست ها بر روی آن راحت باشد و فشاری به بازو و شانه های افراد وارد نشود. در چنین حالتی مدیران قادر خواهند بود در ساعت های طولانی نیز مشغول به کار باشند بدون آن که دچار احساس خستگی یا درد شوند.

قیمت میز مدیریتی شیک

رنگ و طرح میز مدیریتی

همان طور که گفته شد میزهای مدیریتی طراحی های متفاوتی می باشند. میزهای مدیریتی در مقابل میزهای ساده اداری از اشکال و طراحی زیباتری برخوردار هستند که مناسب درجه مدیران میباشد. در ساخت این میزها از چند کشو نیز استفاده میشود تا افراد مدارک خاص مد نظرشان را درون آن قرار دهند.
رنگ میز مدیریتی نیز در اکثر مواقع تیره است. زیرا رنگ های تیره جذاب و زیبایی خاصی را به میزهای اداری هدیه میکنند. با این حال بهترین رنگ برای میزهای اداری، با توجه به دکوراسیون و چیدمان داخلی انتخاب میشود. در این حالت میان مبلمان و لوازم اداری شرکت یک هماهنگی و هارمونی مناسبی ایجاد میشود و آن را از آشفتگی دور میسازد.

میزهای مدیریتی شرکت های بزرگ

برای ادارات و شرکت هایی که فضای زیادی را در اختیار کاربران قرار میدهند، تهیه میزهای مدیریتی کلاسیک و بزرگ میتواند مناسب ترین گزینه باشد. این میزها دارای ابعاد بزرگی می باشند و از کشوهای متعددی پشتیبانی میکنند که نوع طراحی آن ها را منحصر به فرد میسازد. میز مدیریتی کلاسیک در ترکیب با مبلمان چرم اداری میتواند فضای مناسب برای اتاق مدیران را بوجود آورد.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *