دانستنی ها

میز کارمندی و نکات کلیدی خرید آن

میز کارمندی

میز کارمندی یا کیفیت عالی و قیمت مناسب خرید از تولید کننده و توزیع کننده مبل و صندلی اداری سیلا در تهران با ارسال سریع به فروش میرسد. میز کارمندی یکی از کاربردی ترین ملزومات هر اداره و سازمانی به شمار می آید که به سلامت کارمندان و سهولت کاری آنان علاقه مند است. امروزه بیشتر مدیران سعی بر آن دارند تا بهترین ملزومات را برای کارمندان خود فراهم کنند و از خطرات جسمانی و خستگی آنان جلوگیری نمایند. با این حال برای خرید هر وسیله ای لازم و ضروری است که کاربرد آن را بدانیم تا بتوانیم بهترین گزینه را انتخاب کنیم. به عنوان مثال در کنار صندلی گردون چه نوع میزی مناسب تر است یا کارمندان برای سهولت کارهایشان به چه میزی احتیاج دارند.
در ادامه مجموعه سیلا قصد دارد تا مهمترین نکات کلیدی خرید میز کارمندی را برای شما عزیزان بازگو کند تا با توجه به این موارد بهترین میز را برای ادارات و شرکت های خود انتخاب کنید.

خرید میز کارمندی راحت

توجه به ابعاد و اندازه

امروزه میزهای مختلفی برای ادارات تولید میشوند اما همه آن ها نمیتوانند انتظارات را برآورده کنند. همواره می شنویم که بسیاری از کارمندان از کوچک بودن میز کاری خود شکایت میکنند یا نمیتوانند به آسانی به میز دسترسی داشته باشند و مجبورند بر روی آن خم شوند. از طرفی دیگر میز کارمندان نباید فضای بسیار زیادی را اشغال کند و موجب کوچک شدن فضای اداره بشود. استاندارد بودن ابعاد میز کارشناسی و کارمندی و ارگونومیک بودن طراحی آن موجب میشود تا پرسنل بتوانند بدون هیچ دردسری به قرار دادن لوازمشان بر میز بپردازند و روز کاری خود را آغاز کنند.
از طرفی دیگر مدیران میتوانند در کنار تهیه میز کارمندی مد نظرشان از صندلی کارمندی ارگونومیک نیز استفاده کنند. بدین ترتیب بهترین شرایط جسمانی برای کارمندان فراهم میشود و از بروز دردهای ستون فقرات و نواحی گردن جلوگیری به عمل میاید.

متریال استفاده شده

مدیران و کارآفرینان همواره تمایل دارند تا لوازمی را تهیه کنند که تا سال های طولانی قابل استفاده باشد و دچار فرسودگی یا تعمیرات نشود. به همین خاطر لازم است که به متریال استفاده شده در میز و صندلی کارمندی توجه ویژه شود. گرچه در بازار میزها و صندلی هایی با طراحی های جذاب موجود هستند، اما بسیاری از آن ها فاقد استحکام و مقاومت لازم میباشند. این محصولات در اثر گذر زمان و استفاده روزانه به سرعت دچار خرابی می شوند و افراد را مجبور به تعویض آن ها میکنند. بهترین جنس برای میز کارمندی چوب، ام دی اف و فلز میباشد.

قیمت میز کارمندی راحت

طراحی و نمای ظاهری میز کارمندی

نمای ظاهری میز کارمندی همواره از مهم ترین فاکتورهای پیش از خرید محسوب میشود. ظاهر میزهای کارمندی دقیقاً اهمیتی برابر با کیفیت و کاربرد آنان دارد. همان طور که میدانید زیبایی میتواند تاثیری فوق العاده برا افزایش روحیه افراد داشته باشد. کارمندان با نشستن پشت میزهای کاری زیبای خود با اعتماد به نفس بیشتری مشغول به فعالیت میشوند و فشار روانی وارد بر آن ها به حداقل خود میرسد.
از طرفی دیگر نمای ظاهری میز کارمندی باید در هماهنگی با سبک و چیدمان فضای اداری باشد. بدین ترتیب مراجعه کنندگان با ورود به محیط کاری احساس رضایت و نشاط خواهند داشت و به کسب و کار شما اعتماد خواهند کرد. به همین خاطر طراحان و مدیران برجسته همواره تمایل دارند تا محیط کاری خود را زیبا و آراسته و در تناسب نگه دارند تا جو مناسبی بر فضا حاکم بشود.

وجود کشو در میز کارمندی مناسب

وجود کشو و بخش های متفاوت برای قرار دادن وسایل و پرونده ها و مدارک مورد نیاز یکی از حیاتی ترین ویژگی های میز کارمندی به شمار می آید. این محفظه ها موجب میشوند تا کارمندان بدون بلند شدن از صندلیشان بتوانند به تمامی مدارکی که نیاز دارند دسترسی داشته باشند و با سهولت و سرعت بیشتری کارهای خود را پیش ببرند.

5/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *