دانستنی ها

میز پیشخوان و انواع آن

فروش انواع میز پیشخوان

میز پیشخوان از جمله محصولات ضروری است که در محیط‌های اداری شرکتی، اماکن تجاری و غیره مورد استفاده قرار میگیرد.سیلا تولیدکننده انواع صندلی مناسب با مدل های مختلف میز پیشخوان عرضه مستقیم در بازار تهران و ارسال سریع با بهترین قیمت. تهیه میزهای پیشخوان علاوه بر نظم دادن به محیط کاری، بر افزایش جذب مشتری نیز کمک میکند. عموماً متقاضیان برای رسیدگی به سوالات یا فروش و همکاری به میزهای پیشخوان مراجعه و با پرسنل صحبت میکنند. گرچه این میزها دارای انواع گوناگونی می باشند، اما بطور کلی به دو بخش تقسیم میشوند. قسمتی برای مراجعه ارباب رجوع و قسمت مقابل برای کارکنان و پاسخگویی.

میزهای پیشخوان کاربردهای فراوانی دارند و از آنها در مکان های گوناگونی همچون نمایشگاه‌ها، فروشگاه‌ها، بانکها و… استفاده میکنند. یکی از مهم ترین مزیت های میز پذیرش سبک وزن بودن آن است. این ویژگی سبب میشود تا با قرار دادن آن ها در مکانی مناسب به برقراری ارتباط بهتر با مشتریان پرداخته شود و جلوه بهتری از محصولات و عملکرد شرکت یا سازمان را برای آنان به نمایش گذاشت.

خرید انواع میز پیشخوانکاربرد میز پیشخوان

همان طور که گفته شد از میز پیشخوان در اماکن اداری، تجاری، مطب‌ها و مراکز درمانی، آرایشگاه‌ها و دفاتر بزرگ و غیره استفاده میشود. عموماً این میزها را در مکانی قرار میدهند که به چشم بیاید و جلب توجه کند. بدین طریق مانع از سردرگمی مراجعین میشوند و پرسنل و کارکنان می توانند به درستی به راهنمایی افراد بپردازند.

میز پیشخوان نیازی به فضای بزرگ ندارد و میتواند در محیط های کوچک نیز مورد استفاده قرار بگیرد. ارتفاع مناسب این میزها سبب میشود تا پوشش دهی مناسبی از صندلی منشی داشته باشند. ارتفاع مناسب میزهای پیشخوان موجب میشود تا در طولانی مدت کارمندان دچار احساس کمردرد و ناراحتی نشوند. بدین ترتیب پرسنل میتوانند به آسانی به برقراری ارتباط با مشتریان بپردازند.

 

خرید انواع میز پیشخوانانواع میز پیشخوان

استفاده از میزهای پیشخوان مختص یک صنف خاص نیست و امروزه شاهد استفاده از آن ها در مکان های گوناگونی می باشیم. این میزها با توجه به نیاز سازمان ها تولید میشوند و به همین خاطر انواع متفاوتی دارند.

در ادامه با انواع میز پیشخوان و کاربردهای آن ها آشنا میشویم.

  1. میز پیشخوان بیمارستانی: یکی از کاربردی ترین میز های پذیرش نوع بیمارستانی آن است. این میزها به گونه ای طراحی می شوند که باعث سهولت در رسیدگی به امور بیماران شود. همچنین دارای کشوهای مختلف برای قرارگیری پرونده ها و اسناد پزشکی می باشند. این میزها شرایطی را مهیا میکنند تا پرسنل بتوانند با نشستن بر صندلی اپراتوری مسلط به حیطه کاری خود باشند.
  2. میز پیشخوان ادارات و شرکت های تجاری: دومین نوع متداول میز پیشخوان برای ادارات و ساختمان های تجاری میباشد. قرار دادن این میزهای پذیرش در ورودی ساختمان ها می تواند کمک بسیاری به مراجعه کنندگان داشته باشد. در ضمن بسیاری از امور مهم اداری مانند تعیین ساعت پذیرش، تعیین وقت قبلی، هماهنگی با کارمندان دیگر و غیره در این بخش اتفاق میافتد.
  3. میز پیشخوان بانکی: بانک ها از مشهورترین سازمان هایی می باشند که از میزهای پیشخوان استفاده میکنند. تهیه میز پذیرش برای بانک ها موجب منظم تر شدن فضای اداری می شود، زیرا تمامی کارکنان در یک سمت قرار خواهند گرفت و مراجعه کنندگان بدون سردرگمی میتوانند به گفتگو با آن ها بپردازند. نوع طراحی این میزها به صورت کشیده و مستطیلی است تا در یک خط راست قرار بگیرند. ارتفاع مناسب برای این میزها باید به گونه ای باشد که مراجعه کنندگان بتوانند به آسانی بر روی صندلی اداری بنشینند و با کارمندان صحبت کنند. در ضمن این میزهای پیشخوان باید امکان عبور کابل های برق و شبکه را فراهم نمایند تا متصدیان بتوانند امورات خود را از طریق رایانه پیش ببرند.
  4. میز پیشخوان اداری: میز پیشخوان طرح اداری نیز دارای ابعاد و اندازه های متفاوتی میباشد. این میزها دارای رنگ بندی متنوعی هستند و با بنابر مکان استفاده از و نوع مراجعه کنندگان طراحی میشوند.
5/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *