دانستنی ها

میز کنفرانس کلاسیک یا مدرن

میز کنفرانس

میز کنفرانس از جمله ملزوماتی است که نقش بسزایی در ادارات دارد. اصولا مدیران و کارفرمایان توجه ویژه ای به میز اداری کنفرانس خود دارند تا بهترین گزینه را انتخاب کنند. امروزه یکی از مهمترین مواردی که در ساختمان های اداری مورد توجه قرار گرفته است، نوع چیدمان و سبک پردازی میباشد. دیزاین های متفاوت و زیبا تاثیرات مثبت بسیاری در استفاده از فضای اداری و همچنین عملکرد افراد دارد. در این میان دو سبک کلاسیک و مدرن از محبوبیت بیشتری برخوردارند.
در ادامه قصد داریم به نکات مهمی که در انتخاب میز مخصوص اتاق کنفرانس نقش دارند بپردازیم و دو نوع کلاسیک و مدرن این میزهای کنفرانس را بشناسیم.

فضای در دسترس

یکی از نکاتی که در هنگام خرید میزهای کنفرانس از اهمیت بسیاری برخوردار است، توجه به فضای قابل استفاده است. به طور کلی مبلمان اداری کلاسیک به دلیل استفاده از چوب های قطور و شکل سلطنتی خود نیاز به فضای بیشتری دارند. میزهای کنفرانس کلاسیک میتوانند شکوه و زیبایی خاصی را به محل کارتان اضافه کنند و آن را منحصر به فرد سازند. به صورت خلاصه اگر فضای بزرگ و وسیع دارید استفاده از میز کنفرانسی کلاسیک میتواند گزینه بسیار مناسبی برای شما باشد.
از طرفی دیگر میز و مبلمان اداری مدرن نیاز به فضای آنچنانی ندارند. این محصولات از وزن سبک تری برخوردارند که برای افراد امکان تغییر چیدمان را فراهم می نماید. میزهای کنفرانس مدرن دارای نمای ظاهری بسیار ساده و دلنواز هستند و می توانند فضای آرامش بخشی را برای کارمندان و مدیران فراهم نمایند.

قیمت میز کنفرانس

اهمیت نورگیری فضا در انتخاب میز کنفرانس

در انتخاب میز کنفرانسی کلاسیک و مدرن باید به تفاوت های رنگی هر کدام از این دو سبک توجه داشت.
همان طور که گفته شد میز و صندلی کنفرانسی مدرن از نمای ظاهری ساده ای بهره مند میباشد. این محصولات نمایانگر خلوتی و سادگی در محیط اداری هستند و در کنار رنگ های خنثی چنین احساسی را به افراد منتقل میکنند. به همین دلیل میتوان از میزهای کنفرانسی مدرن در محیط هایی با کوچک ترین نورگیری نیز استفاده نمود.
در مقابل مبلمان اداری کلاسیک در محیط هایی با نور پایین، نمی توانند آن طور که باید به نظر برسند. این محصولات علاوه بر فضای زیاد به نور کافی نیز نیاز دارند. رنگ محبوب استفاده شده در میز کنفرانس کلاسیک تیره است که میتواند در محیطی با نور گیری مناسب بسیار درخشان و جذاب جلوه نمایی کند.

توجه به نوع فعالیت کاری شما

بسیاری از افراد که در انتخاب میز کنفرانس کلاسیک یا مدرن مردد هستند، توجه ای به فعالیت شغلی خودشان ندارند. انتخاب کردن میز کار و کنفرانس باید هم راستای حیطه کاری باشد. به عنوان مثال چنانچه کسب و کار شما به اصول تکنولوژی و پروژه های مدرن ساختمانی پایبند است، انتخاب میز کنفرانسی مدرن در اولویت قرار می گیرد. در حالت مقابل اگر فعالیت کاری شما به فضاهای قدیمی و سنتی شبیه تر است، استفاده از میزهای کنفرانس کلاسیک میتواند گزینه بهتری باشد.
به طور کلی نوع فعالیت حیطه کاری میتواند نقشی تاثیرگذار در انتخاب میز و مبلمان اداری داشته باشد. امروزه بسیاری از طراحان داخلی برای انتخاب های بهتر به شغل افراد توجه میکنند تا به دکوراسیون مناسب تری دست یابند.

خرید میز کنفرانس

تفاوت قیمت در میز کنفرانس کلاسیک و مدرن

همان طور که در ابتدای متن اشاره شد، میز و مبلمان کلاسیک از چوب بیشتری استفاده میکنند که باعث افزایش حجم آن ها شده است. به همین خاطر میزهای کلاسیک از قیمت بیشتری نسبت به میزهای مدرن برخوردار هستند. این مورد سبب شده است تا میز کنفرانسی کلاسیک در زمره محصولات لوکس قرار بگیرد.

انتخاب نهایی میز کنفرانسی کلاسیک و مدرن

میزهای کنفرانسی کلاسیک و مدرن دو سبک متفاوت هستند که نسبت به یکدیگر برتری ندارند. اما با توجه کردن به فضای کاری، فعالیت کاری، نورگیر محل مورد نظر، تعیین نرخ هزینه و میل و سلیقه شخصی میتوان انتخابی انجام داد که رضایت افراد را در پی داشته باشد.

5/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *