دانستنی ها

میز پذیرش چه تاثیری بر مراجع دارد؟

میز پذیرش

میز پذیرش یکی از مهم ترین اجزای یک دکوراسیون اداری در شرکت ها و ادارات می باشد که دارای تنوع زیادی می باشد و هرکس با توجه به سلیقه و نوع دکوراسیون اداره یا شرکت خود آن را خریداری می کند.
میز پذیرش با مناسب ترین قیمت و بهترین کیفیت از تولیدکننده مبل و صندلی اداری سیلا در بازار تهران با ارسال سریع. این میز باید مطابق با استاندارد های دکوراسیون داخلی اداره و یا ساختمان شرکت خریداری شود. معمولا در تمام شرکت ها این نوع میز وجود دارد، این میزها محیطی بسیار امن و اختصاصی برای کارمند ایجاد کرده و فضای مناسبی برای قرار دادن مانیتور و یا برگه های یادداشت می باشد. امروزه با بیشتر شدن مراجعات به انواع ادارات، اهمیت پذیرش نیز بیشتر شده است. در نتیجه شرکت ها به منظور ارتباط بهتر با مشتریان و افرادی که وارد دفتر کار میشوند، به میز پذیرش و نوع چیدمان میز کار اهمیت ویژه ای میدهند. چرا که هر فردی که وارد اداره یا دفتر کار می شود در اولین دیدار با میز پذیرش آن سازمان رو به رو می شود. در صورتی که این میزها با دقت زیادی انتخاب شوند، مشتریان نیز از این سلیقه و نظم به وجد می آیند و سازمان نیز به حفظ مشتریان خود می پردازد.

 

خرید میز پذیرش شیکانواع کاربرد میزهای پذیرش و ابعاد آن ها

میز پذیرش کاربردهای فراوانی دارد، معمولا ما این میز ها را در مکان های مختلفی از جمله انواع ادارات، سازمان ها، کلینیک های زیبایی، شرکت های بزرگ و کوچک و … دیده ایم.
ابعاد این میز ها نیز با توجه به اندازه ی محیط شما متغیر است، گاهی محیط کاری ممکن است بسیار کوچک باشد در این صورت استفاده از یک میز با ابعاد کم به همراه صندلی منشی می تواند یک انتخاب هوشمندانه باشد. گاهی نیز یک سازمان جای کافی برای قرار دادن میز پذیرش بزرگ و چه بسا مبل انتظار را نیز دارد، پس ابعاد این میز ها کاملا سلیقه ای بوده و بستگی به فضای محل کار دارد.

دلایل اهمیت میز پذیرش و تاثیر آن بر جذب مشتری

همانطور که گفته شد در دنیای امروزه به دلیل بیشتر شدن ارتباطات، میز پذیرش اهمیت بسیار زیادی برای انواع سازمان ها و شرکت ها پیدا کرده است؛ چرا که هنگامی که مشتری با یک میز بسیار مدرن و شیک رو به رو می شود، آن را به عنوان نمودی از کسب و کار آن شرکت می بیند و طراحی خاص و متناسب آن می تواند باعث جذب بیشتر مشتری شود. در حقیقت مراجعه کنندگان با اولین نمایی که از یک محیط اداری میبینند، درباره اعتماد به آن سازمان تصمیم گیری میکنند.
علاوه بر نوع میز در یک سازمان عوامل دیگری نیز بر ارتباط بهتر با مشتری تاثیر دارند مانند وجود صندلی انتظار در شرکت؛ در صورت وجود صندلی انتظار با طراحی خاص و متناسب با دکوراسیون شرکت یا سازمان، این موضوع نشانگر آن است که یک شرکت اهمیت و احترام زیادی برای مشتریان خود قائل است و همین امر به جذب مشتری بیشتر نیز کمک بسزایی می ‌کند.

 

خرید میز پذیرش شیکعملکرد و بهره وری بالاتر کارمندان با میز پذیرش

میز پذیرش نه تنها از در رابطه با ارتباط بیشتر با مشتری بسیار مفید و کاربردی است بلکه از نظر عملکرد کارکنان در دفتر کار نیز می تواند بسیار مفید واقع شود.
هنگامی که شرکتی قصد دارد میزی تهیه کند علاوه بر زیبایی آن باید به این نکته توجه داشته باشد تا طراحی آن نیز به گونه ای باشد تا بیشترین بهره وری را برای کارمندان آن سازمان یا شرکت داشته باشد.
یک میز خوب باید فضای کافی برای انجام کار، قرار دادن وسایل ضروری روی آن را داشته باشد، همچنین این میز باید ارتفاع مناسبی داشته باشد تا باعث خستگی کارمند یا احساس درد نشود تا کار ها با بازدهی بالا و عالی انجام پذیرد.

5/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *